Chata Monika byla postavena v roce 1968 naším milovaným dědečkem Karlem Jiříkem. Chatu a především zahradu budoval s láskou a zanechal zde krásné stopy. Nyní se snažíme i my, aby zahrada vzkvétala a chata byla pro Vás, naše hosty, příjemným prostředím pro nevšední zážitky.

V chatě je k dispozici plně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, atd.) obývací pokoj s jídelním stolem, TV, krbem, kamny, pohovkou a dětským koutkem, dále ložnice pro 4 osoby (+ možnost jedné přistýlky v obývacím pokoji), letní veranda, která může sloužit jako jídelna, WC se sprchovým koutem a velká terasa se zahradním nábytkem a grilem. V chladnějším období lze využít elektrické přímotopy, kamna či krb.

Zahrada je oplocena a oddělena plotem od naší druhé chaty, Chaty Jany (http://www.chataolesko.cz/jana/). Na zahradě je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami, lany, pískovištěm a hračkami. Na zahradě se nachází také ohniště s posezením.

Menší chata Monika je orientována na opačnou stranu vůči větší chatě. Chaty jsou odděleny plotem. Společnou mají pouze příjezdovou branku. Možnost pronájmu obou chat součastně (10-13 osob).

Booking Information

Here you can add widgets, contact forms or the code provided by your booking engine software.

If you want to direct your visitors to an external booking page, then the „Book Your Stay“ button can use a simple URL.

Please get in touch with HermesThemes Support if you have questions about the Booking Slide-Out panel.

Contact Information

Il Campo, 53100 Siena SI, Italy
T: +039 1234 56565 | E: info@hermesthemes.com
Map | Facebook | Instagram